Locadia schiet Hoffenheim naar vijfde competitiezege op rij en topnotering
Vrijdag, 8 november 2019 om 22:32

Het TSG 1899 Hoffenheim van trainer Alfred Schreuder heeft zijn vijfde competitieoverwinning op rij weten te boeken. Een rake strafschop van Jürgen Locadia bezorgde Hoffe in de allerlaatste minuut een 1-2 zege op het 1.FC Köln van Kingsley Ehizibue. De formatie van Schreuder stijgt door de overwinning in Keulen voorlopig naar de tweede plaats in de Bundesliga.

Met ruim een halfuur spelen kwam 1.FC Köln op voorsprong. Jhon Córdoba ontving op de rand van het strafschopgebied de bal van Louis Schaub en haalde doeltreffend uit. Kort na rust kwam Hoffenheim op gelijke hoogte, toen Sargis Adamyan op aangeven van Sebastian Rudy de 1-1 liet noteren. Het leek er lang op dat beide ploegen in het RheinEnergieStadion allebei genoegen moesten nemen met een punt, maar in de achtste minuut van de blessuretijd viel alsnog de beslissing.

Meer: Oranje-talent negeerde uitnodiging Guardiola: ‘Ik wilde niet verhuurd worden’ | ‘Alfred Schreuder draait er niet omheen, ook toen ik nog niet speelde’

Na inmenging van de VAR ging de bal in blessuretijd op de stip, waardoor Locadia een gouden kans kreeg om Hoffenheim de zege te bezorgen. De Nederlandse aanvaller, die de hele wedstrijd meedeed bij Hoffe, maakte geen fout en schoot zijn derde treffer van het seizoen tegen de touwen. Hoffenheim stijgt voorlopig naar de tweede plaats van de ranglijst, met twee punten achterstand op koploper Borussia Mönchengladbach. Voor de ploeg van Schreuder wacht nu na de interlandperiode een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05.

Nr.TeamMWGVP
1Borussia Mönchengladbach1181225
2RB Leipzig1163221
3Bayern München1163221
4SC Freiburg1163221
5Borussia Dortmund1255220
6TSG Hoffenheim1162320
7Schalke 041154219
8Bayer Leverkusen1153318
9Eintracht Frankfurt1152417
10VfL Wolfsburg1145217
111. FC union Berlin 1141613
12Hertha BSC1132611
13Fortuna Düsseldorf1132611
14Werder Bremen1125411
15FC Augsburg1124510
16FSV Mainz 05113089
171. FC Köln112187
18SC Paderborn 07 121295

 
1. Bundesliga
 
TSG Hoffenheim
 
1. FC Köln
 
Alfred Schreuder
 
Jürgen Locadia

>
Bundesliga
1. FC Köln
1
2
TSG Hoffenheim
Vrijdag, 8 november 2019 om 20:30
Meer nieuws
   
23:11
23:11
'Ajax is veel te sterk voor de rest en dat gaat alleen maar erger worden'
32
   
22:51
22:51
Koeman: 'Die anderen shockeren, en het doet me pijn dat ze een podium krijgen'
6
   
22:38
22:38
Paris Saint-Germain heeft bij terugkeer Neymar weinig last van Ajax-opponent
4
   
22:23
22:23
Marco Reus zorgt diep in blessuretijd voor verlossend slot van spektakelstuk
9
   
21:56
21:56
Brobbey bezorgt Ajax zege met eerste treffer; NEC behoudt koppositie in periode
26
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties