Stand Eredivisie na speelronde 15: Zwalkend PSV raakt steeds verder achterop
Zondag, 1 december 2019 om 22:00

Ajax zette dit weekend een volgende stap richting titelprolongatie in de Eredivisie. De Amsterdammers wonnen zondag met 2-5 op bezoek bij FC Twente en staan zo nog altijd zes punten los aan kop. Achtervolger AZ ontdeed zich met minimaal verschil van VVV-Venlo (1-0) en blijft enigszins in het spoor van Ajax. PSV kwam in de uitwedstrijd tegen FC Emmen niet verder dan een remise (1-1) en raakt steeds verder achterop.

Nr.TeamMWGVP
1Ajax16132141
2AZ16122238
3Willem II17102532
4PSV1694331
5sc Heerenveen1776427
6Vitesse1783627
7FC Utrecht1682626
8Heracles Almelo1674525
9Feyenoord1667325
10FC Groningen1764722
11Sparta Rotterdam1655620
12FC Twente1754819
13Fortuna Sittard1753918
14PEC Zwolle17511116
15FC Emmen1643915
16VVV-Venlo17501215
17ADO Den Haag17341013
18RKC Waalwijk1722138

 
Eredivisie
 
PSV

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties