Eljero Elia zegeviert met Istanbul Basaksehir over Besiktas van Jeremain Lens
Vrijdag, 14 februari 2020 om 20:03 • Dominic MostertLaatste update: 20:11

Istanbul Basaksehir overnacht als koploper in de Süper Lig. De ploeg van Okan Buruk won vrijdagavond met 1-0 van nummer zeven Besiktas. Dit weekend kan Basaksehir nog worden ingehaald door Trabzonspor en Sivasspor, die tegen elkaar uitkomen. Jeremain Lens deed negentig minuten mee bij Besiktas, terwijl Elia na ruim zeventig minuten naar de kant werd gehaald bij Basaksehir.

Sergen Yalçin, de trainer van Besiktas, verraste door Lens op te stellen als rechtsback. Hij was de vervanger van de geschorste Gökhan Gönül en kreeg uitgerekend landgenoot Eljero Elia tegenover zich op de flank. Voorafgaand aan de 1-0, kort na de pauze, wilde Lens Mahmut Tekdemir van de bal zetten op het middenveld. Tekdemir kreeg de bal desondanks bij Edin Visca, waarna een drie-tegen-drie-situatie ontstond. Visca vond Demba Ba, die het leer langs doelman Loris Karius schoof: 1-0. Besiktas was niet in staat om nog wat aan die stand te doen.

Nr.TeamMWGVP
1Besiktas18122438
2Fenerbahçe18122438
3Galatasaray19113536
4Gaziantep BB1997334
5Hatayspor1994631
6Alanyaspor1893630
7Trabzonspor1986530
8Fatih Karagümrük1876527
9Yeni Malatyaspor1976627
10Göztepe1967625
11Antalyaspor1967625
12Rizespor1966724
13Sivasspor1858523
14Medipol Basaksehir1965823
15Konyaspor1964922
16Kasımpaşa1864822
17Kayserispor19541019
18Gençlerbirligi19541019
19BB Erzurumspor19441116
20Ankaragücü18431115
21Denizlispor19351114

 
Spor Toto Süper Lig
 
Medipol Basaksehir
 
Besiktas
 
Eljero Elia
 
Jeremain Lens

>
Süper Lig
Medipol Basaksehir
1
0
Besiktas
Vrijdag, 14 februari 2020 om 18:00
Poll
Eindigt Istanbul Basaksehir dit seizoen bij de bovenste twee ploegen in de Süper Lig?
Ja
Nee
Meer nieuws
   
12:07
12:07
Koeman trapt op de rem en gunt De Jong rust na 120 minuten in finale
1
   
11:53
11:53
Lionel Messi in bescherming genomen: 'De scheidsrechter verdient ook straf'
11
   
11:32
11:32
Di Marzio onthult details huurdeal Milik: verplichte koopoptie en bonussen
12
   
11:04
11:04
West Ham-ster onthult bizarre taferelen na crash met peperdure Lamborghini
8
   
10:55
10:55
Fan van Alphonso Davies en Roberto Carlos: 'Ik hoop op top Eredivisie'
2
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties