Eljero Elia zegeviert met Istanbul Basaksehir over Besiktas van Jeremain Lens
Vrijdag, 14 februari 2020 om 20:03

Istanbul Basaksehir overnacht als koploper in de Süper Lig. De ploeg van Okan Buruk won vrijdagavond met 1-0 van nummer zeven Besiktas. Dit weekend kan Basaksehir nog worden ingehaald door Trabzonspor en Sivasspor, die tegen elkaar uitkomen. Jeremain Lens deed negentig minuten mee bij Besiktas, terwijl Elia na ruim zeventig minuten naar de kant werd gehaald bij Basaksehir.

Sergen Yalçin, de trainer van Besiktas, verraste door Lens op te stellen als rechtsback. Hij was de vervanger van de geschorste Gökhan Gönül en kreeg uitgerekend landgenoot Eljero Elia tegenover zich op de flank. Voorafgaand aan de 1-0, kort na de pauze, wilde Lens Mahmut Tekdemir van de bal zetten op het middenveld. Tekdemir kreeg de bal desondanks bij Edin Visca, waarna een drie-tegen-drie-situatie ontstond. Visca vond Demba Ba, die het leer langs doelman Loris Karius schoof: 1-0. Besiktas was niet in staat om nog wat aan die stand te doen.

Meer: Gewisselde Eljero Elia loopt koppositie mis met Medipol Basaksehir

Nr.TeamMWGVP
1Trabzonspor21135344
2Medipol Basaksehir22127343
3Galatasaray22126442
4Sivasspor22126442
5Alanyaspor22116539
6Fenerbahçe22115638
7Besiktas22113836
8Göztepe2196633
9Gaziantep BB2286830
10Yeni Malatyaspor2166924
11Gençlerbirligi22661024
12Denizlispor22661024
13Rizespor21731124
14Antalyaspor22571022
15Konyaspor22481020
16Ankaragücü22481020
17Kasımpaşa22441416
18Kayserispor22361315

 
Spor Toto Süper Lig
 
Medipol Basaksehir
 
Besiktas
 
Eljero Elia
 
Jeremain Lens

>
Süper Lig
Medipol Basaksehir
1
0
Besiktas
Vrijdag, 14 februari 2020 om 18:00
Poll
Eindigt Istanbul Basaksehir dit seizoen bij de bovenste twee ploegen in de Süper Lig?
Ja
Nee
Meer nieuws
   
23:50
23:50
'Ik kwam hier bij een topclub, in Nederland was dat een subtopper geworden'
12
   
23:24
23:24
Van der Sar mengt zich in discussie na geklaag Chelsea over VAR
59
   
22:56
22:56
Chelsea beleeft frustrerende avond en gaat onderuit tegen United
118
   
22:47
22:47
Ante Rebic treedt uit schaduw van Zlatan Ibrahimovic bij AC Milan
15
   
21:52
21:52
Jong Ajax beleeft pijnlijke avond met blessures en blunder Kotarski
49
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties