Wederom gepasseerde Cillessen ziet Valencia punt pakken tegen Atlético
Vrijdag, 14 februari 2020 om 22:52 • Rian RosendaalLaatste update: 22:59

Valencia en Atlético Madrid hebben de bezoekers in het Mestalla vrijdagavond een aantrekkelijke wedstrijd voorgeschoteld. Beide ploegen moesten na negentig minuten spelen genoegen nemen met een punt (2-2). Jasper Cillessen zat niet eens bij de wedstrijdselectie van Valencia. Trainer Albert Celades blijft de voorkeur geven aan Jaume Domènech, ondanks het feit dat Cillessen weer volledig fit is.

Het elftal van trainer Diego Simeone, dat de laatste tijd wisselvallig presteert in LaLiga, nam na vijftien minuten spelen de leiding in Valencia. Marcos Llorente knalde van binnen het strafschopgebied raak voor los Colchoneros. Vijf minuten voor het rustsignaal was de stand weer gelijk. Gabriel Paulista kopte onberispelijk raak uit een afgemeten hoekschop van Maxi Gómez. De euforie bij Valencia was van korte duur, want Thomas Partey tekende slechts drie minuten later voor de 1-2 door de bal van buiten het strafschopgebied in de linkerbenedenhoek te schieten.

Valencia moest in de tweede helft dus wederom in de achtervolging en opnieuw liet de gelijkmaker niet lang op zich wachten. In het strafschopgebied kwam de bal voor de voeten terecht van Geoffrey Kondogbia, die vervolgens de bal van dichtbij in de hoek plaatste. In het laatste halfuur gingen beide ploegen op zoek naar de winnende treffer, maar doelpunten werden niet meer genoteerd in het Mestalla.

Nr.TeamMWGVP
1Atlético Madrid16132141
2Real Madrid18114337
3Barcelona18104434
4Villarreal1989233
5Sevilla18103533
6Real Sociedad1986530
7Granada 1984728
8Real Betis1982926
9Cádiz1966724
10Getafe1865723
11Celta de Vigo1965823
12Levante1857622
13Athletic Club1863921
14Valencia1847719
15Eibar1847719
16Real Valladolid1947819
17Alavés1946918
18Elche1738617
19Osasuna1836915
20Huesca1919912

 
LaLiga
 
Valencia
 
Atlético Madrid
 
Jasper Cillessen

>
La Liga
Valencia
2
2
Atlético Madrid
Vrijdag, 14 februari 2020 om 21:00
Poll
Zie jij Jasper Cillessen snel terugkeren als basisspeler bij Valencia?
Ja
Nee
Meer nieuws
   
13:00
13:00
In de wandelgangen: Schalke doet na komst Huntelaar zaken met Heracles
0
   
12:44
12:44
FIFA gruwelt van Super League en dreigt met uitsluiting voor EK en WK
19
   
12:26
12:26
'Turkse topclub wil Oussama Idrissi verlossen van Sevilla-bank'
19
   
12:07
12:07
Koeman trapt op de rem en gunt De Jong rust na 120 minuten in finale
6
   
11:53
11:53
Lionel Messi in bescherming genomen: 'De scheidsrechter verdient ook straf'
24
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties