Wederom gepasseerde Cillessen ziet Valencia punt pakken tegen Atlético
Vrijdag, 14 februari 2020 om 22:52

Valencia en Atlético Madrid hebben de bezoekers in het Mestalla vrijdagavond een aantrekkelijke wedstrijd voorgeschoteld. Beide ploegen moesten na negentig minuten spelen genoegen nemen met een punt (2-2). Jasper Cillessen zat niet eens bij de wedstrijdselectie van Valencia. Trainer Albert Celades blijft de voorkeur geven aan Jaume Domènech, ondanks het feit dat Cillessen weer volledig fit is.

Het elftal van trainer Diego Simeone, dat de laatste tijd wisselvallig presteert in LaLiga, nam na vijftien minuten spelen de leiding in Valencia. Marcos Llorente knalde van binnen het strafschopgebied raak voor los Colchoneros. Vijf minuten voor het rustsignaal was de stand weer gelijk. Gabriel Paulista kopte onberispelijk raak uit een afgemeten hoekschop van Maxi Gómez. De euforie bij Valencia was van korte duur, want Thomas Partey tekende slechts drie minuten later voor de 1-2 door de bal van buiten het strafschopgebied in de linkerbenedenhoek te schieten.

Meer: Valencia komt met weinig hoopvolle blessure-update Jasper Cillessen

Valencia moest in de tweede helft dus wederom in de achtervolging en opnieuw liet de gelijkmaker niet lang op zich wachten. In het strafschopgebied kwam de bal voor de voeten terecht van Geoffrey Kondogbia, die vervolgens de bal van dichtbij in de hoek plaatste. In het laatste halfuur gingen beide ploegen op zoek naar de winnende treffer, maar doelpunten werden niet meer genoteerd in het Mestalla.

Nr.TeamMWGVP
1Real Madrid24158153
2Barcelona24164452
3Getafe24126642
4Atlético Madrid241010440
5Sevilla24117640
6Villarreal24115838
7Valencia24108638
8Real Sociedad23114837
9Granada 241031133
10Athletic Club24710731
11Osasuna24710731
12Real Betis2478929
13Levante24921329
14Alavés24761127
15Real Valladolid24511826
16Eibar23661124
17Celta de Vigo24491121
18Real Mallorca24631521
19Leganés24471319
20Espanyol24471319

 
LaLiga
 
Valencia
 
Atlético Madrid
 
Jasper Cillessen

>
La Liga
Valencia
2
2
Atlético Madrid
Vrijdag, 14 februari 2020 om 21:00
Poll
Zie jij Jasper Cillessen snel terugkeren als basisspeler bij Valencia?
Ja
Nee
Meer nieuws
   
23:50
23:50
'Ik kwam hier bij een topclub, in Nederland was dat een subtopper geworden'
12
   
23:24
23:24
Van der Sar mengt zich in discussie na geklaag Chelsea over VAR
62
   
22:56
22:56
Chelsea beleeft frustrerende avond en gaat onderuit tegen United
120
   
22:47
22:47
Ante Rebic treedt uit schaduw van Zlatan Ibrahimovic bij AC Milan
15
   
21:52
21:52
Jong Ajax beleeft pijnlijke avond met blessures en blunder Kotarski
49
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties