Wat is het resterende programma van Atlético, Barça, Real en Sevilla?
Donderdag, 13 mei 2021 om 23:54 • Laatste update: 23:54

De spanning is om te snijden in de bovenste regionen van LaLiga. De verschillen tussen Atlético Madrid, Barcelona, Real Madrid en Sevilla zijn klein en de vraag is hoe de top vier er aan het einde van de rit uit zal zien. Het resterende programma voor de top vier is te vinden in dit overzicht.

Huidige stand LaLiga


Nr.TeamMWGVP
1Atlético Madrid38268486
2Real Madrid38259484
3Barcelona38247779
4Sevilla38245977
5Real Sociedad3817111062
6Real Betis3817101161
7Villarreal3815131058
8Celta de Vigo3814111353
9Granada 381371846
10Athletic Club3811131446
11Osasuna3811111644
12Cádiz3811111644
13Valencia3810131543
14Levante389141541
15Getafe389111838
16Alavés389111838
17Elche388121836
18Huesca387131834
19Real Valladolid385161731
20Eibar386122030

Het artikel gaat verder onder de video
Highlights | Bayern München - Gladbach | 'Der Rekordmeister' pakt 31e landstitel
Meer videos

Programma Atlético Madrid




Datum Aanvang Competitie Tegenstander Thuis of uit?
Zondag 16 mei 18.30 uur LaLiga Osasuna Thuis
Zondag 23 mei 17.00 uur LaLiga Real Valladolid Uit

Programma Real Madrid




Datum Aanvang Competitie Tegenstander Thuis of uit?
Zondag 16 mei 18.30 uur LaLiga Athletic Club Uit
Zondag 23 mei 17.00 uur LaLiga Villarreal Thuis

Programma Barcelona




Datum Aanvang Competitie Tegenstander Thuis of uit?
Zondag 16 mei 18.30 uur LaLiga Celta de Vigo Thuis
Zondag 23 mei 17.00 uur LaLiga Eibar Uit

Programma Sevilla




Datum Aanvang Competitie Tegenstander Thuis of uit?
Zondag 16 mei 18.30 uur LaLiga Villarreal Uit
Zondag 23 mei 17.00 uur LaLiga Alavés Thuis

In Spanje wordt bij een gelijke stand op de ranglijst tussen twee clubs in eerste instantie gekeken naar het onderling resultaat. Als beide clubs evenveel punten pakten tegen elkaar in de competitie, is het doelsaldo in onderlinge wedstrijden van belang. Indien nodig is het algehele doelsaldo in de competitie vervolgens van belang. Alleen Real Madrid heeft tegen alle clubs het beste onderling resultaat.

Onderling resultaat

Atlético Madrid

Atlético Madrid - Real Madrid 1-1
Real Madrid - Atlético Madrid 2-0

Atlético Madrid - Barcelona 1-0
Barcelona - Atlético Madrid 0-0

Atlético Madrid - Sevilla 2-0
Sevilla - Atlético Madrid 1-0

Real Madrid

Real Madrid - Atlético Madrid 2-0
Atlético Madrid - Real Madrid 1-1

Real Madrid - Barcelona 2-1
Barcelona - Real Madrid 1-3

Real Madrid - Sevilla 2-2
Sevilla - Real Madrid 0-1

Barcelona

Barcelona - Atlético Madrid 0-0
Atlético Madrid - Barcelona 1-0

Barcelona - Real Madrid 1-3
Real Madrid - Barcelona 2-1

Barcelona - Sevilla 1-1
Sevilla - Barcelona 0-2

Sevilla

Sevilla - Atlético Madrid 1-0
Atlético Madrid - Sevilla 2-0

Sevilla - Barcelona 0-2
Barcelona - Sevilla 1-1

Sevilla - Real Madrid 0-1
Real Madrid - Sevilla 2-2

De dikgedrukte club heeft het voordeel qua onderling resultaat.

 
LaLiga
 
Atlético Madrid
 
Real Madrid
 
Barcelona
 
Sevilla

Poll
Wie wordt kampioen van Spanje, denk je?
Atlético Madrid
Real Madrid
Barcelona
Sevilla
Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties