Cillessen moet zich na knappe actie alsnog gewonnen geven
Zaterdag, 27 november 2021 om 18:10 • Jeroen van PoppelLaatste update: 20:06

Jasper Cillessen heeft zaterdag met Valencia niet kunnen winnen van Rayo Vallecano (1-1). De doelman van los Ché kreeg in Mestalla vrijwel niets te doen, maar moest in de tweede helft toch een tegentreffer incasseren. Daarbij verrichte Cillessen aanvankelijk een knappe redding, maar op de rebound moest hij passen. Valencia blijft steken op de negende plek, terwijl Rayo vijfde staat.

Het initiatief kwam in de openingsfase bij Valencia te liggen. Los Ché dwongen binnen twintig minuten een penalty af, toen Carlos Soler op de hakken werd getrapt door Esteban Saveljich. De middenvelder van Valencia schoot de strafschop zelf overtuigend binnen: 1-0. De thuisploeg trok zich vervolgens terug en liet Rayo Vallecano het spel maken. De bezoekers wisten daar weinig raad mee en konden Cillessen in de eerste helft niet testen.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Kort na rust had Valencia-middenvelder Gonçalo Guedes de pech dat zijn fraaie volley rakelings naast de paal terechtkwam. De eerste echte kans voor Rayo was in de 64ste minuut ook meteen raak. Cillessen tikte een intikker van Alejandro Catena nog knap uit de onderhoek, maar kon niet voorkomen dat de rebound van heel dichtbij werd afgemaakt door Isi Palazón: 1-1. Valencia ging op zoek naar de winnende en creëerde een gigantische mogelijkheid voor Dimitri Foulquier, die echter een zwak schot produceerde.

Nr.TeamMWGVP
1Real Madrid21154249
2Sevilla20135244
3Real Betis20104634
4Atlético Madrid2096533
5Real Sociedad2096533
6Barcelona2088432
7Rayo Vallecano2094731
8Villarreal2178629
9Athletic Club21610528
10Valencia2077628
11Espanyol2075826
12Osasuna2067725
13Granada 2059624
14Celta de Vigo2065923
15Elche2157922
16Real Mallorca2048820
17Getafe20461018
18Alavés20451117
19Cádiz20281014
20Levante20181111

 
LaLiga
 
Valencia
 
Rayo Vallecano
 
Jasper Cillessen

>
La Liga
Valencia
1
1
Rayo Vallecano
Zaterdag, 27 november 2021 om 16:15
Meer nieuws
   
07:53
07:53
Tagliafico is reserverol bij Ajax zat en wil in de winter vertrekken
0
   
07:24
07:24
Complete chaos nadat hooligans Feyenoord en Utrecht clashen bij sportschool
16
   
06:57
06:57
Drie Eredivisieclubs zochten contact met clubloze Christian Eriksen
17
   
00:21
00:21
Di Marzio komt na bewogen wedstrijd met grote transferupdate over Vlahovic
22
   
00:00
00:00
Hartenkreet Van der Vaart: 'Het gaat over een kind van vier dat overleden is!'
104
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties