Feyenoord door remise niet langer ploeg met de minste verliespunten
Zondag, 28 november 2021 om 16:23 • Mart Oude NijeweemeLaatste update: 21:51

Feyenoord heeft zondagmiddag dure punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Arne Slot wist geen vuist te maken op bezoek bij FC Twente en bleef steken op een 0-0 gelijkspel. De Rotterdammers, die door het gelijkspel niet langer de ploeg zijn met de minste verliespunten in de Eredivisie, blijven door de puntendeling steken op de derde plek met 29 punten uit 13 duels. FC Twente staat zevende met 22 punten uit 14 duels. Komende woensdag mag Feyenoord wederom aan de bak. Dan speelt de ploeg de inhaalwedstrijd tegen Heracles Almelo in De Kuip.

Bij Feyenoord stond voorafgaand aan het duel met FC Twente een vraagteken achter de naam van Bryan Linssen. De aanvaller viel donderdag in de Conference League-wedstrijd tegen Slavia Praag (2-2) uit met een blessure, maar was fit genoeg om aan te treden. Cyriel Dessers begon daardoor wederom op de bank. Tussen de palen nam Ofir Marciano de plek in van de afwezige Justin Bijlow, die positief is getest op het coronavirus. De amusementswaarde lag in de eerste helft bijzonder laag in de Grolsch Veste. Marciano redde op een schot van Ramiz Zerrouki, terwijl Michel Vlap en Ricky van Wolfswinkel ongelukkig waren via kopballen.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Meer: Feyenoord op twee posities gewijzigd; Grbic in de spits bij Vitesse

Feyenoord zette daar in de eerste helft schoten van Marcos Senesi (over) en Marcus Pedersen (over) tegenover. Na rust viel er aanvankelijk even zo weinig te genieten. Een schot van Fredrik Aursnes kon worden gepakt door Lars Unnerstall, waarna Linssen rakelings naast schoot na slordig balverlies van Wout Brama. Slot besloot daarop in te grijpen en onder meer Dessers binnen de lijnen te brengen voor Linssen. De spits stond koud in het veld, toen hij het doel van FC Twente voor de eerste keer onder vuur nam. Nadat Robin Pröpper de bal volledig verkeerd inschatte kon Dessers alleen op Unnerstall af, waarna laatstgenoemde redding bracht.

De bezoekers hadden in die fase van de wedstrijd, het laatste kwart, het meeste recht op een treffer. Jens Toornstra schoot voorlangs, waarna andermaal Unnerstall in de weg lag op een inzet van Dessers. In de rebound schoot Tyrell Malacia rakelings voorlangs. Ook FC Twente probeerde met een aantal aanvallende wissels iets te forceren in de slotfase, maar moest toezien hoe de ploeg van Slot moeiteloos op de been bleef. Het laatste wapenfeit van de wedstrijd kwam van de voet van Dessers. De spits draaide op de achterlijn weg bij Pröpper, maar schoot vervolgens in de korte hoek op de voeten van Unnerstall.

Nr.TeamMWGVP
1PSV19151346
2Ajax19143245
3Feyenoord19123439
4Vitesse19113536
5AZ19112635
6FC Twente19105435
7FC Utrecht1985629
8SC Cambuur1992829
9NEC1975726
10sc Heerenveen1974825
11Go Ahead Eagles19631021
12Heracles Almelo19541019
13FC Groningen1947819
14RKC Waalwijk1947819
15Willem II19531118
16Sparta Rotterdam1928914
17Fortuna Sittard19341213
18PEC Zwolle1923149

 
Eredivisie
 
Feyenoord
 
FC Twente
 
Jens Toornstra
 
Wout Brama

>
Eredivisie
FC Twente
0
0
Feyenoord
Zondag, 28 november 2021 om 14:30
Meer nieuws
   
09:03
09:03
Heracles Almelo gaat situatie rond Rai Vloet opnieuw beoordelen
8
   
08:32
08:32
Italië leeft gespannen toe naar EK Futsal: smaakmaker geveld door corona
0
   
07:53
07:53
Tagliafico is reserverol bij Ajax zat en wil in de winter vertrekken
49
   
07:24
07:24
Complete chaos nadat hooligans Feyenoord en Utrecht clashen bij sportschool
60
   
06:57
06:57
Drie Eredivisieclubs zochten contact met clubloze Christian Eriksen
33
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties