Dubbelslag Scamacca bezorgt Sassuolo verrassende zege tegen AC Milan
Zondag, 28 november 2021 om 17:10 • Jordi TomasowaLaatste update: 18:51

Sassuolo heeft zondagmiddag voor een verrassing gezorgd in de Serie A. Na een 1-2 overwinning op bezoek bij Juventus trakteerde de ploeg van trainer Alessio Dionisi ook AC Milan op een nederlaag: 1-3. Alessio Romagnoli bracht de thuisploeg nog op voorsprong, maar een dubbelslag van Gianluca Scamacca en een goal van Domenico Berardi bezorgden Sassuolo uiteindelijk de winst.

Na twintig minuten werd de score door de thuisploeg geopend, toen Romagnoli een hoekschop van Theo Hernández vogelvrij bij de eerste paal mocht binnenkoppen: 1-0. Lang kon Milan alleen niet van de voorsprong genieten, want drie minuten later was het ook aan de andere kant raak. Sassuolo kwam er razendsnel uit na slordig balverlies van Tiemoué Bakayoko. Giacomo Raspadori gaf mee aan Scamacca, die van een meter of 25 hard in de rechterbovenhoek raak schoot: 1-1.

Na de gelijkmaker drukten de bezoekers door via de Italiaanse aanvaller. Een corner werd weggekopt door Hernández, waarna de bal voor de voeten viel van Scamacca. Via de schoen van Simon Kjaer viel de bal achter een kansloze Mike Maignan: 1-2. Na rust was het Milan dat op jacht ging naar de gelijkmaker, maar de ploeg van trainer Stefano Pioli bracht zichzelf halverwege de tweede helft dieper in de problemen.

Ditmaal was het Franck Kessié die vlak voor zijn eigen strafschopgebied knullig balverlies leed. Matheus Henrique vond Domenico Berardi, die Romagnoli in de luren legde en vervolgens koel binnenschoot: 1-3. Spanning in de wedstrijd kwam er niet meer, mede door een rode kaart voor Romagnoli. De verdediger trok aan de noodrem bij Grégoire Defrel en mocht van scheidsrechter Gianluca Manganiello inrukken.

Nr.TeamMWGVP
1Internazionale21155150
2AC Milan22153448
3Napoli22144446
4Atalanta21126342
5Juventus22125541
6Fiorentina21112835
7AS Roma22112935
8Lazio22105735
9Torino2194831
10Hellas Verona2286830
11Empoli2285929
12Sassuolo2277828
13Bologna21831027
14Spezia22641222
15Udinese2048820
16Sampdoria22551220
17Venezia21461118
18Cagliari22371216
19Genoa22191212
20Salernitana20321511

 
Serie A
 
AC Milan
 
Sassuolo
 
Gianluca Scamacca
 
Domenico Berardi

>
Serie A
AC Milan
1
3
Sassuolo
Zondag, 28 november 2021 om 15:00
Meer nieuws
   
07:53
07:53
Tagliafico is reserverol bij Ajax zat en wil in de winter vertrekken
30
   
07:24
07:24
Complete chaos nadat hooligans Feyenoord en Utrecht clashen bij sportschool
34
   
06:57
06:57
Drie Eredivisieclubs zochten contact met clubloze Christian Eriksen
26
   
00:21
00:21
Di Marzio komt na bewogen wedstrijd met grote transferupdate over Vlahovic
22
   
00:00
00:00
Hartenkreet Van der Vaart: 'Het gaat over een kind van vier dat overleden is!'
105
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties