Paquetá bezorgt Peter Bosz en Olympique Lyon de volle buit in Montpellier
Zondag, 28 november 2021 om 18:59 • Jordi TomasowaLaatste update: 23:45

Olympique Lyon heeft zondagavond in de Ligue 1 een minimale zege geboekt op Montpellier. Lucas Paquetá bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz met een treffer in het Stade de la Mosson de volle buit: 0-1. Door de overwinning stijgt Lyon naar zevende plaats met 22 punten uit 14 duels.

Het eerste gevaar van de wedstrijd kwam op naam van Florent Mollet. De middenvelder was dicht bij de openingstreffer, maar zag zijn doelpoging uiteen spatten op de lat. Het gold als een waarschuwing voor Lyon, dat direct wakker schrok. Paquetá dwong doelman Jonas Omlin tot een uiterste redding met een schot in de linkerhoek en niet veel later was het alsnog raak voor de Braziliaanse middenvelder. Islam Slimani schoot een voorzet van Malo Gusto van dichtbij tegen de lat, waarna Paquetá attent de rebound binnenkopte: 0-1.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Meer: Discutabele penalty helpt Peter Bosz aan broodnodige overwinning

De ploeg van trainer Bosz nam het heft na de openingstreffer in handen en kreeg via Slimani ook een serieuze mogelijkheid om de marge te verdubbelen. De aanvaller kopte een vrije trap echter centimeters langs de rechterpaal. Montpellier liet zich na rust ook weer zien voor de goal van Anthony Lopes. Mollet kreeg een voorzet op maat, maar zijn inzet was te slap en daardoor een makkelijke prooi voor de doelman van Lyon. De supporters gingen nog maar eens achter de thuisploeg staan en dit leidde onder andere tot een schot van afstand van Stephy Mavididi.

Door het directe spel van Montpellier raakte de ploeg van Bosz de controle over de wedstrijd steeds meer kwijt. De Nederlandse oefenmeester besloot hierop Slimani en Jérôme Boateng te wisselen voor Damien Da Silva en Moussa Dembélé. De wissels sorteerde direct het gewenste effect, want Karl Toko Ekambi kreeg de uitgelezen kans om de marge te verdubbelen. Doelman Omlin lag met een goede redding echter in de weg.

Nr.TeamMWGVP
1Paris Saint-Germain21155150
2OGC Nice21124539
3Olympique Marseille20107337
4Stade Rennes21104734
5AS Monaco2196633
6RC Lens2196633
7Strasbourg2095632
8Montpellier2094731
9Nantes2185829
10Lille OSC2078529
11Olympique Lyon2078528
12Angers2068626
13Stade Brest2167825
14Reims2159724
15Metz21471019
16Clermont20461018
17Troyes AC20451117
18Lorient2038917
19Girondins de Bordeaux21381017
20Saint-Étienne20261212

 
Ligue 1
 
Olympique Lyon
 
Montpellier
 
Peter Bosz
 
Islam Slimani

>
Ligue 1
Montpellier
0
1
Olympique Lyon
Zondag, 28 november 2021 om 17:00
Meer nieuws
   
07:53
07:53
Tagliafico is reserverol bij Ajax zat en wil in de winter vertrekken
2
   
07:24
07:24
Complete chaos nadat hooligans Feyenoord en Utrecht clashen bij sportschool
22
   
06:57
06:57
Drie Eredivisieclubs zochten contact met clubloze Christian Eriksen
18
   
00:21
00:21
Di Marzio komt na bewogen wedstrijd met grote transferupdate over Vlahovic
22
   
00:00
00:00
Hartenkreet Van der Vaart: 'Het gaat over een kind van vier dat overleden is!'
104
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties