Trabzonspor boekt zevende zege op rij; Galatasaray bijt zich stuk
Zondag, 28 november 2021 om 19:43 • Mart van Mourik

Galatasaray heeft zondagavond kostbaar puntenverlies geleden in de Süper Lig. Op bezoek bij Yeni Malatyaspor kwamen de Aslanlar niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel: 0-0. Het was de derde keer op rij dat Galatasaray puntenverlies leed, waardoor men een achtste plek op de ranglijst bezet. Eerder op de dag boekte koploper Trabzonspor zijn zevende competitiezege op rij door Karagümrük met 0-2 te verslaan.

Yeni Malatyaspor - Galatasaray 0-0
Ryan Babel, afgelopen donderdag nog trefzeker in het Europa League-duel met Olympique Marseille (4-2 winst), kreeg een basisplek van Fatih Terim. Ook Patrick van Aanholt stond aan de aftrap. In het eerste bedrijf wist Galatasaray geen enkel schot op doel te produceren. De gevaarlijkste poging kwam van de voet van Babel, die van afstand rakelings naast schoot. In het tweede bedrijf kwamen de bezoekers beter in de wedstrijd. Onder meer Alexandru Cicaldau en Mbaye Diagne kregen een goede kans de ban te breken, maar het ontbrak beiden aan fortuin en scherpte in de afronding. Ook invaller Halil Dervisoglu deed in de slotfase tevergeefs nog een duit in het zakje. Op slag van het eindsignaal kwam Yeni met tien man te staan, daar Marius Sumudica met rood van het veld werd gestuurd. In de resterende twee minuten kon Galatasaray de overtalsituatie niet uitbuiten.

Het artikel gaat verder onder de video
Meer videos

Karagümrük - Trabzonspor 0-2
De ongeslagen koploper in de Turkse competitie kwam ook het uitduel met Karagümrük zonder kleerscheuren door. De score werd na een kwartier spelen geopend door Djaniny, die mocht aanleggen vanaf elf meter. De aanvaller werd zelf gevloerd en benutte het buitenkansje met een feilloze strafschop in de rechterbovenhoek: 0-1. Het duel werd na een uur spelen in het slot gegooid door Abdülkadir Ömür. De middenvelder stond aan het einde van een mooie aanval en vond de linkerbovenhoek: 0-2. Na afloop van het duel ging het echter vooral om de gigantische misser van Anthony Nwakaeme. De buitenspeler had de bal op aangeven van Djaniny voor het intikken, maar faalde hopeloos en schoot de bal voor open doel voorlangs.

Nr.TeamMWGVP
1Trabzonspor21155150
2Konyaspor20116339
3Hatayspor21112835
4Medipol Basaksehir20104634
5Adana Demirspor2197534
6Fenerbahçe2196633
7Besiktas2195732
8Alanyaspor2195732
9Gaziantep FK2194831
10Sivasspor2179530
11Fatih Karagümrük2186730
12Kayserispor2177728
13Galatasaray2176827
14Giresunspor21741025
15Antalyaspor21651023
16Göztepe21561021
17Kasımpaşa21561021
18Altay21531318
19Rizespor21531318
20Yeni Malatyaspor21431415

 
Spor Toto Süper Lig
 
Galatasaray
 
Trabzonspor
 
Fatih Terim
 
Ryan Babel

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Het is niet (meer) mogelijk om te reageren op dit document.
Reacties