Schrijf een reactie...
Oefenduels Keuken Kampioen Divisie: Beloften treffen elkaar op De Toekomst
Woensdag, 12 augustus 2020 om 11:13

De officieuze terugkeer van het Nederlandse voetbal is een feit. In dit artikel kun je het oefenprogramma, de resultaten en de doelpuntenmakers van Keuken Kampioen Divisie-clubs in de zomermaanden op je gemak teruglezen. De competitie gaat op 28 augustus weer van start.

JONG AZ

Jong AZ - Koninklijke HFC (1 augustus, afgelast)

Jong Ajax - Jong AZ 2-3 (8 augustus)
Hansen (2x); Griffith, De Jong, Biberoglu

Jong AZ - Jong FC Utrecht (15 augustus)

Jong AZ - AFC Amsterdam (22 augustus)

JONG AJAX

Almere City FC - Jong Ajax 2-0 (1 augustus)
Kaandorp, Goselink

Jong Ajax - Telstar 2-0 (5 augustus)
Timber, De Waal

Jong Ajax - Jong AZ 2-3 (8 augustus)
Hansen (2x); Griffith, De Jong, Biberoglu

Jong Ajax - Jong FC Utrecht (12 augustus)

ALMERE CITY FC

DWS - Almere City FC 0-6 (15 juli)
Bouyaghlafen (2x), Goselink, Mirani, Bensabouh, Kosiah

Almere City FC - Jong FC Utrecht 1-0 (24 juli)
Alhaft

Almere City FC - Jong Ajax 2-0 (1 augustus)
Kaandorp, Goselink

Almere City FC - ADO Den Haag 1-2 (8 augustus)
Receveur

Almere City FC - RKC Waalwijk (14 augustus)

Almere City FC - FC Den Bosch (20 augustus)

Almere City FC - FC Groningen (22 augustus)

SC CAMBUUR

SC Cambuur - ONS Sneek 11-0 (9 juli)
Oratmangoen (3x), Jacobs (2x), Breij, e.d., Kallon, Mühren, Korte, Van der Kaap

SC Cambuur - Harkemase Boys 4-1 (16 juli)
Korte (2x), Jacobs, Maulun

SC Cambuur - PEC Zwolle 2-0 (1 augustus)
Mühren, Korte

FC Emmen - SC Cambuur 2-5 (7 augustus)
Mühren (2x), Korte (2x), Breij

SC Cambuur - FC Volendam (14 augustus)

SC Cambuur - FC Dordrecht (22 augustus)

DE GRAAFSCHAP

De Treffers - De Graafschap 1-4 (21 juli)
Seuntjens (2x), Hamdaoui, Konings

De Graafschap - Helmond Sport 3-1 (25 juli)
Baas, Konings, Mystakidis; Duivenstijn

De Graafschap - FC Eindhoven 1-0 (30 juli)
Seuntjens

De Graafschap - FC Volendam 1-2 (9 augustus)
Seuntjens; Vlak, Kaars

De Graafschap - SC Heerenveen (15 augustus)

De Graafschap - Heracles Almelo (22 augustus)

FC DEN BOSCH

FC Den Bosch - Nivo Sparta 9-0 (18 juli)
Miedema (3x), Klas (2x), Jornkamp, Green, Meerveld, Bolsius

FC Den Bosch - De Treffers 5-0 (25 juli)
Meerveld (2x), Bolsius, Miedema, Felida

FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade 2-1 (8 augustus)
Deijl (2x); Milts

SV TEC - FC Den Bosch 1-0 (11 augustus)

FC Den Bosch - Focus on Football (15 augustus)

Almere City FC - FC Den Bosch (20 augustus)

FC DORDRECHT

Fortuna Sittard - FC Dordrecht 2-1 (25 juli)
Agrafiotis

ASWH - FC Dordrecht 1-0 (1 augustus)

FC Dordrecht - NAC Breda (9 augustus, afgelast)
Twee personen uit de selectie en staf van NAC Breda zijn positief getest op het coronavirus. Dit wetende heeft NAC besloten het trainingskamp per direct te beëindigen en een streep door het oefenduel te zetten.

FC Dordrecht - Excelsior Maassluis (15 augustus)

SC Cambuur - FC Dordrecht (22 augustus)

FC EINDHOVEN

De Graafschap - FC Eindhoven 1-0 (30 juli)
Seuntjens

Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven 3-1 (3 augustus)
Croux, Remans, Bouchouari; Van der Sande

MVV Maastricht - FC Eindhoven 1-0 (8 augustus)
Van Kleef, e.d.

TOP Oss - FC Eindhoven (14 augustus)

FC Eindhoven - Jong PSV (17 augustus)

VV Katwijk - FC Eindhoven (22 augustus)

EXCELSIOR

Excelsior - CKC 10-0 (4 juli)
Niemeijer (2x), Verhaar (2x), Meijer (2x), Zwarts, Sanches Fernandes, Aberkane, e.d.

Royal Antwerp FC (Bel) - Excelsior 2-2 (11 juli)
Mendes Moreira, Verhaar

KRC Genk (Bel) - Excelsior 4-1 (17 juli)
Ómarsson

Excelsior - Jong FC Utrecht 3-2 (25 juli)
Meijer (2x), Verhaar; Mallahi, Acheffay

TOP Oss - Excelsior 0-2 (8 augustus, 3x 30 minuten)
Zwarts (2x)

VV Rood Zwart - Excelsior 1-14 (11 augustus)
Meijer (4x), Mendes Moreira (2x), Van Delft (2x), Sanches Fernandes (2x), Zwarts, Fischer, Horemans, Baas

Excelsior - Helmond Sport (19 augustus)

GO AHEAD EAGLES

Go Ahead Eagles - Telstar 0-0 (2 augustus)

FC Utrecht - Go Ahead Eagles (8 augustus, 2 wedstrijden van 2x 30 minuten) eerste duel: 0-1
Beukema, tweede duel: 1-0 Dalmau

Heracles Almelo - Go Ahead Eagles (15 augustus)

FC Twente - Go Ahead Eagles (22 augustus)

HELMOND SPORT

MVV Maastricht - Helmond Sport 0-1 (18 juli)
Amatkarijo

De Graafschap - Helmond Sport 3-1 (25 juli)
Baas, Konings, Mystakidis; Duijvestijn

Helmond Sport - Egalité Academy 2-0 (1 augustus)
Dzepar, Loukili

EVV Echt - Helmond Sport 2-5 (5 augustus)
Respen (2x), Duijvestijn, Van Keilegom, e.d.

Helmond Sport - OSS'20 3-0 (8 augustus)
Duijvestijn (2x), Thomassen

VV Gemert - Helmond Sport (15 augustus)

Excelsior - Helmond Sport (19 augustus)

MVV MAASTRICHT

MVV Maastricht - Helmond Sport 0-1 (18 juli)
Amatkarijo

MVV Maastricht - ADO Den Haag 0-0 (31 juli)

MVV Maastricht - FC Eindhoven 1-0 (8 augustus)
Van Kleef, e.d.

EHC - MVV Maastricht (11 augustus, afgelast)

Westerlo (Bel) - MVV Maastricht (15 augustus)

TOP Oss - MVV Maastricht (21 augustus)

SV Meerssen - MVV Maastricht (22 augustus)

NAC BREDA

NAC Breda - BSC Roosendaal 11-1 (24 juli)
Van Hooijdonk (3x), Stokkers (2x), Bohui (2x), Dogan, El Allouchi, Schouten, Reuvers

NAC Breda - Sparta Nijkerk 1-0 (28 juli)
Van Hecke

NAC Breda - SC Heerenveen 1-0 (1 augustus)
Stokkers

NAC Breda - VV Baronie 1-0 (5 augustus)
Siereveld

FC Dordrecht - NAC Breda (9 augustus, afgelast)
Twee personen uit de selectie en staf van NAC Breda zijn positief getest op het coronavirus. Dit wetende heeft NAC besloten het trainingskamp per direct te beëindigen en een streep door het oefenduel te zetten.

NAC Breda - ADO Den Haag (15 augustus)

RKC Waalwijk - NAC Breda (18 augustus)

Sparta Rotterdam - NAC Breda (22 augustus)

NEC

NEC - Galacticos Academy (Eng) 8-0 (1 augustus)
Sellouf (2x), Okita (2x), Fase, El Karouani, Tavsan, Odenthal

De Treffers - NEC 0-2 (4 augustus)
Beekman, Okita

NEC - SC NEC (8 augustus) 2-2
Van Ottele, Romeny

VV UNA - NEC 1-3 (11 augustus)
Rebergen, Van Ottele, Velikonja

SV Straelen (Dui) - NEC (15 augustus)

NEC - TOP Oss (18 augustus)

NEC - RKC Waalwijk (22 augustus)

JONG PSV

Jong PSV - Excelsior Maassluis (1 augustus, afgelast)

Jong PSV - Team VVCS 1-0 (7 augustus)
Vertessen

Jong PSV - KV Kortrijk Onder-23 (Bel) (8 augustus, afgelast)

Jong PSV - AA Gent Onder-21 (Bel) (14 augustus)

Jong PSV - VVV-Venlo (21 augustus)

RODA JC KERKRADE

Roda JC Kerkrade - Alfa Sport 15-0 (11 juli)
Stassen (3x), Remans (3x), Croux (3x), Milts (2x), Vijgen (2x), Marinus, Alberg

WDZ - Roda JC Kerkrade 1-7 (17 juli)
Goppel (3x), Marzo, Remans, Alberg, Croux

Royal Antwerp FC (Bel) - Roda JC Kerkrade 1-3 (22 juli)
Croux (2x), Goppel

Roda JC Kerkrade - SV Meerssen 2-3 (31 juli)
Keulen, Stassen

Roda JC Kerkrade - FC Eindhoven 3-1 (3 augustus)
Croux, Remans, Bouchouari; Van der Sande

FC Den Bosch - Roda JC Kerkrade 2-1 (8 augustus)
Deijl (2x); Milts

Hannover 96 (Dui) - Roda JC Kerkrade (15 augustus)

Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht (22 augustus)

TOP OSS

Cluzona - TOP Oss 1-9 (25 juli)
Leidsman (2x), Snepvangers (2x), Van Nispen, Büttner, Peters, Goselink, David

De Treffers - TOP Oss 0-1 (28 juli)
Peters

Sparta Rotterdam - TOP Oss 3-1 (31 juli)
Büttner

TOP Oss - Excelsior 0-2 (8 augustus, 3x 30 minuten)
Zwarts (2x)

TOP Oss - FC Eindhoven (14 augustus)

NEC - TOP Oss (18 augustus)

TELSTAR

Telstar - ADO'20 0-0 (25 juli)

Go Ahead Eagles - Telstar 0-0 (2 augustus)

Telstar - OFC (4 augustus, afgelast)

Jong Ajax - Telstar 2-0 (5 augustus)
Timber, De Waal

Quick Boys - Telstar 0-1 (8 augustus)
Taha

Telstar - Hollandia 6-1 (11 augustus)
Sprangers (4x), Taha, Kaaijmolen

FC Emmen - Telstar (15 augustus)

Telstar - Sparta Rotterdam (18 augustus)

IJsselmeervogels - Telstar (22 augustus)

Heracles Almelo - Telstar (26 augustus)

JONG FC UTRECHT

SV TEC - Jong FC Utrecht 2-5 (15 juli)
Mallahi, Kasius, Yasar, Tel, Pieters

Vitesse - Jong FC Utrecht 3-3 (18 juli)
De la Vega, Van Butselaar, Mallahi

Almere City FC - Jong FC Utrecht 1-0 (24 juli)
Alhaft

Excelsior - Jong FC Utrecht 3-2 (25 juli)
Meijer (2x), Verhaar; Mallahi, Acheffay

Jong FC Utrecht - Lille OSC B (Fra) 1-1 (30 juli)
Van Butselaar

Jong FC Utrecht - Westerlo (Bel) 2-2 (5 augustus)
Mokono, Hilterman

Jong FC Utrecht - Go Ahead Eagles (8 augustus, 2 wedstrijden van 2x 30 minuten) eerste duel: 0-1
Beukema

Jong Ajax - Jong FC Utrecht (12 augustus)

Jong AZ - Jong FC Utrecht (15 augustus)

Roda JC Kerkrade - Jong FC Utrecht (22 augustus)

FC VOLENDAM

Woudia - FC Volendam 0-6 (18 juli)
Beers (2x), Vlak, Panka, Maloney, Betti

FC Volendam - Vitesse 0-5 (26 juli)

FC Volendam - RKAV Volendam 5-0 (5 augustus)
El Kadiri, Tol, Panka, El Azzouzi, Vlak

De Graafschap - FC Volendam 1-2 (9 augustus)
Seuntjens; Vlak, Kaars

SC Cambuur - FC Volendam (14 augustus)

FC Volendam - FC Groningen (21 augustus)

De redactie van Voetbalzone houdt dit overzicht nauwgezet bij. Ontbreekt er een oefenwedstrijd? Laat het hieronder weten in de reacties of stuur een mailtje naar de redactie: [email protected]

Voetbalzone is de officiële mediapartner van de Keuken Kampioen Divisie

Klik hier voor exclusieve interviews, talentscouts, actuele standen en het programma op onze Keuken Kampioen Divisie-pagina.

Robert Mühren beste speler KKD: ‘Ik kom eigenlijk gewoon uit de amateurs’ | KKD
 
Meer video's
 
Keuken Kampioen Divisie

Meer nieuws
Meer sportnieuws
Reacties